-- Sponsorlu Bağlantılar --

Mutfaktarifim.com’nde gezinmeniz ve içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir. Kabul etmiş sayılır


 

Mutfaktarifim.com’nde yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Mutfaktarifim.com’nde yayınlanan tüm içerik site yazarları tarafından sağlanmakta olup tarif gönder bölümünden tarif gönderen yazarlar gönderdikleri içeriğin (fotoğraf ve tarif içeriği) Mutfaktarifim.com’nce kullanılmasına, değiştirilmesine yayınlanmasına süresiz izin vermiş sayılırlar. Yayınlanan tariflerin yayından kaldırılması konusunda kararı Mutfaktarifim.com verecektir.


 

Mutfaktarifim.com’nde yer alan bağlantılara/yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Mutfaktarifim.com bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, içeriğin doğruluğu, yönlendirilen adreste virüs, trojan, phishing ve benzeri zararlı bir unsur olmadığı veya yönlendirilen sitenin hukuka uygun olduğu gibi veya benzeri hiçbir bir garanti vermemektedir.


Mutfaktarifim.com kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemeniz öneririz. Mutfaktarifim.com Mutfaktarifim.com’ni oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme, ücretlendirme haklarını saklı tutmaktadır. Mutfaktarifim.com gerekli gördüğü takdirde belli kişilerin, kurumların, ip numaralarının veya ip bloklarının Mutfaktarifim.com’ne erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.


 

Sitenin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.


Sitemizde bulunan herhangibir materyal ve yazının kaldırılması istemi yapıldığı taktirde sitemizin görevlileri yayından kaldırılması size inceleme hakkında mail gönderir gereken yazıyı 3 gün içinde silinir ve karşı tarafa bildirilir.